bayan ponponlu bere modelleri

Bayan ponponlu bere modelleri, bayanların giyim ve aksesuara olan ilgisi kış aylarının gelmesiyle yine hız kazanmıştır. Mağazalarda ve birçok bayanın kafasında gördüğümüz bereler oldukça sevimli bir görüntü oluşturur. Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelen bu bere klasiği önümüzdeki yıllarda da devam edeceğe benziyor. Birçok çeşidi olan bu bereleri kendiniz de örebilir, mağazalardan da çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

Kışa Göre Bayan Ponponlu Bere Nasıl Örülür?

Bayanlar için önemli bir yere sahip olan örgü örmenin ayrı bir yeri vardır. Ayrı bir zamanı ve emeği beraberinde getirmektedir. Terapi açısından da oldukça faydalıdır. Bu bereler ponponlu, salaş, düz, cüce beresine kadar birçok çeşidi vardır. Kış aylarından kafanızı korumak dışında aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Bere örmek çok çaba istemeyen bir iş olup üzerine düştüğünüz zaman neredeyse bir gün ya da iki günde bitebilir. Son yıllarda özellikle 2015 yılının trendi olmaya aday olan hayvan figürlü bereler yeni nesil tarafından oldukça beğeni kazanmıştır. Bu berelerde iki ayrı ponpon dikilerek hayvan figürünün kulakları yansıtılmaktadır. Bere modellerini örgü ya da delikli şekilleri de kullanabilirsiniz.

Kaşkol ile de uyumlu olarak da kullanılabilir. Ponpon bereleri dilerseniz daha uzun bir şekilde örerek berenin ucun ekleyeceğiniz iki ya da üç ponpon da ayrıca bir hava katacaktır. Kendi modanızı yansıtacağınız ve sizin için de zevk olacak bu bereleri örmeye kış aylarından ağırlık verebilir, çeşit çeşit kullanmanın zevkine varabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir