Bebek bluz modelleri

Bebek bluz modelleri, örgü modelleri oldukça fazla ve özellikle bebek bluzu kazak örmek için uygulanabilecek modeller bulunuyor. Burada nasıl bir bluz yapmak istiyorsanız öncelikle doğru ölçüleri belirlemeniz, bluzun kullanırlığını arttıracak olan bir diğer önemli etken olmaktadır. Bununla birlikte tercih edeceğiniz rengi seçerken yine bebek için yakışacağını düşündüğünüz rengi seçebilirsiniz. Bununla birlikte kız bir bebek için pembe ve daha çok bu tona yakın tonlarda kullanabileceğiniz ip ile sade bir modeli kısa sürede örebilirsiniz.

Bebek için en güzel bluzu örün ya da satın alın:

Örmek mi istiyorsunuz yoksa bebek için en güzel bluz modelini mi arıyorsunuz? Bu sorunun cevabı ne olursa olsun, sonuçta bebeğe yakışan ölçütlerde ve o’nu çok daha şirin gösterecek olan bir model olmalıdır. Bebek için tercih edeceğiniz Bebek Bluzu Modelleri ve kazaklar için örgü modellerine dikkat edebilir ayrıca renk uyumunu da gözden geçirmenizde fayda var.

Erkek bir bebek için kırmızı tonlarında bluz doğru ve şık olmayacağı için renk ve desenlere göre en güzelini seçmeniz gerekir. Eğer örmeye karar verirseniz o halde bunu gerçekten yapabilecek zamanınız ve de isteğiniz olmalı sonrası ise biraz yetenek biraz da doğru örgü modelleri ile kısa sürede şık bir bluz ya da kazak modeli ortaya çıkarmanız hiçte zor olmayacaktır. Tek bir renk tonu ile çalışmak çok daha kolay olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir