bebek kazak modelleri

Bebek kazak modelleri merhabalar herkese. Malum kış aylarındayız ve havalar gerçekten yağmur kar ve fırtına olarak devam ediyor. Bu kış aylarında sizlere harika bebeğinizi sıcacık tutacak hem de çok şirin bir bebek kazak modeli anlatmak istiyorum. Hepinize şimdiden kolaylıklar gelsin bayanlar hepinizin denemesini istiyorum.

Bebek kazağı modelleri:

Örgü şekli olarak düz örgü ve ters örgü olarak başlıyoruz. Örgümüze 15 ilmek başlıyoruz,30 cm 3 sıra düz şeklinde daha sonra 3 sıra ters örülüp, ilmekler bir defada kesilerek bitirilir. Kestiğimiz parçadan üst kısmından beden için şişe 50 ilmek çıkarılarak düz örgüye geçirilir. Beden boyu 21 cm örülmüş şekilde kol oluşturulur. Beden boyu 35 cm olacak şekilde ilmekler ortalanacak ve daha sonra ortadan 12 ilmek daha kesilir ve devam edilir. Arka taraf böylelikle bitirilir.

Hemen ön tarafımıza geçiyoruz. Ön tarafı yaparken tekrardan 15 ilmek örmeye başlıyoruz.3 sıra ters 3 sıra düz şekilde örülmeye devam edilir. Böylelikle 7 cm bir ters bir düz şeklinde bitirilir. Kollar kısmına gelince 15 ilmek başlanır.15 cm 3 sıra düz 3 sıra ters örülür. İlmekler daha sonra bir defada kesilerek bitirilir.

Kollar yapıldıktan sonra kazağa dikilir. Bu modelle harika bir bebek kazağı örebilir sizlerde çok şirin bu bebek kazağını bebeğinize giydirebilir. Hem sıcak hem de çok tatlı duracak bu kazak modelini hemen sizde deneyin. Ben denedim ve bebeğimi gayet sıcak tutuyor. Herkese kolaylıklar diliyorum. Bu iş sabır gösterir sizde sakin sakin dinlene dinlene yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir