Erkek bere patik takımı modelleri

Erkek bere patik takımı modelleri şüphe yok ki her anne ve baba, bebeğinin en iyi şekilde büyümesi için olanaklarının sınırlarını zorlayarak onu mutlu edebilmek adına her çabayı gösterir. Biz de sizin en değerli varlığınız olan bebeklerinize ufak bir çaba göstererek bebeğinize özgü birbirinden sevimli, birbirinden hoş bebek berelerini ve patiklerini paylaşmayı uygun bulduk.

Bebeklere özgü birçok modellerden sınırlı sayıda olanları sizlerle paylaşacağımız bu yazıda bebeğiniz için uygun modelleri bir araya getirerek sizlere yararlı örnekler sunmaya çalıştık. Çizgi film kahramanlarının örnek alınarak örgü tekniğiyle işlenmiş modellerinden hayvansal figürlü modellere, sarı-kırmızı, sarı-lâcivert, siyah-beyaz ve daha pek çok tasarlanmış takım renklerinden doğadaki diğer renklere kadar uzanan ve birçok modeli bulunan bu ürünleri şu başlıklar altında sıralayabiliriz.

Öne Çıkan Bere Modelleri:

Tavşan, Ayıcık, Dinozor Figürleri: Hayvansal figürlerden öne çıkan bu berelerle çocuğunuz birbirinden sevimli bu hayvanlarla boyunbağı oluşturarak sağlığını korurken bir yandan da sevimliliğe bürünebilir.

Angry Birds Bereler: Kızgın kuş artık, sadece kupalarda ve oyunlarda değil çocuk ve bebek giyim alanında da karşımızda bulunmaktadır ve bu model de sıkça kullanılmaktadır.

Kulaklı Bereler: Kuzu figürlü berenin tamamlayıcı unsuru olan berede kulaklar ilmek ilmek örülerek bebeğiniz için sevimli bir başlık oluşturabilirsiniz.

Şimdi de patik modellerinden öne çıkanları üzerinde durmak istiyoruz.

Ayakkabı Patik Modeli: Örgü tekniğiyle işlenmiş bu patik modelinde ayakkabı şekli verilerek kurdeleli patikler öne çıkan ürünler arasındadır.

Araba Desenli Patik Modeli: Erkek bebeğinizin göz zevkine hitap edecek bu patik de sıkça kullanılmaktadır.

Tığ İşi Ördek Patik Modeli: Birbirinden sevimli patikler arasında yer alan bu patiklerle sevimli mi sevimli patiklerden ördek desenli patiklerle bebeğinizin ayağını soğuktan koruyabilirsiniz.

Özetle değindiğimiz erkek bere patik takımı modelleri hakkında bilgi sunabildiysek kendimizi mutlu hissedeceğiz. Başka yazıda buluşmak ümidiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir