bebek süveter modelleri anlatımlı

Bebek süveter modelleri anlatımlı bebeğimizi hasretle hayal ettik sonra onu beklemeye başladık dünyaya geldiği andan itibaren özveri ile büyüme sürecini izledik ve bu süreçte giysilerine çok değer verdik çünkü bebeğimiz bizim için değerli. En çokta üşümesin hasta olmasın istedik elbet bunun için giysilerinin üzerine soğukta ya da terlediğinde göğsünü ve sırtını korumak adına süveter dediğimiz kolsuz hırka çeşitlerini tercih ettik.

Bebek Süveter Çeşitleri Nelerdir?

Bebek süveteri örnekleri birçok çeşidiyle bize farklı model ve tarzı en sevimli hali ile sunar. Sevimli modelleri sıralamak gerekirse bu örneklerin çoğunu çizgi karakter yâda sevimli hayvanlarla süslemek mümkün yaka kısmında ilikli düğmeli kullanım bebeğinizin başına zarar vermeden giydirmek ya da çıkarmak için tercih edilir. Örneğin düz bir renk üzerine penguen ve kar taneciklerini serpiştirilmiş kullanabiliriz. Genelde 7-8 aylık bebekler için kullanılan bu modeller keçe ve düğme yardımı ile aksesuar olarak kullanılarak daha sevimli ve belirgin bir hal alabilir.

Dilim dilim parçalarla yaratılan modellerin yanında kısa kollu robadan bebek yeleği modelleri yakalı hırka modelleri yeni doğanlar için tercih edilmektedir. Daha kolay şekilde sonuca ulaşmak içinse tek parça halinde örülüp birleştirilen modellerde tercih edilirken tek düğme ile kuruveze kapanışla bisiklet yaka süveterde tığ işi olarak yapılan modeller arasındadır. Bebeğimizi rengârenk örgü modelleri ile her gün farklı tarzda giydirmek ve kolayca kombin yapabilmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir